Denizli Anahtar Teslim Ev

Denizli doğal taş duvar kaplama

DENİZLİ DOĞAL TAŞ DUVAR KAPLAMA

Doğal taşlar duvar kaplamasında sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.Duvarlarında doğal taş görünümü arayanlar için ilk tercihler arasında yer almaktadır.
İç ve dış duvarlarda kullanılabilmektedir.Oldukça geniş model çeşitliliği mevcuttur.Taşların doğal renkleri kullanılmaktadır.İstenirse taşların daha canlı ve parlak gözükmesi için cila kullanılabilir.

İç duvarda fileli ürünler daha sık tercih edilmektedir.Fileli olması nedeniyle kolon ve krişlerde kolaylıkla uygulaması yapılabilmektedir.İç cephe duvarlarında farklı alanlarda uygulanması mümkündür.
En çok tercih edilen ise tv ünitesi arkası taş kaplama olarak uygulanmaktadır.Alçıpan ve led uygulaması ile odanın görütünsünde farklılık getirmektedir.
Led aydınlatması ile doğal taş görünümü odanıza farklı bir abians getirmektedir.

Doğal taş duvar kaplama modelleri

Taş duvar kaplama modelleri, fileli ve filesiz olarak iki teknik özellikte ayrılmaktadır.Fileli ürünlerin genellikle belirli boyutları mevcuttur.En çok tercih edilen fileli doğal taş modelleri 30×30 ebatlarındadır.Fileli ürünler daha hızlı montaj edilmesi ve paketlenmesinin kolay olması nedeni ile tercih edilmektedir.Fileli ürünler iç cephe duvarlarda tercih edilmektedir.

Taşın türü modelin ismini belirleyen ana etkenlerden birisidir.Doğal taşlar arasında sık tercih edilen iki taş türü mevcuttur.Bunlar ülkemizde de sık olarak çıkarılan traverten ve mermerdir.Bu iki taş çeşitide.Duvar kaplamasına uygundur.Ayrıca aynı teknikler kullanılarak üretimi gerçekleştirilebilmektedir.

Modellerin oluşmasındaki diğer önemli bir etken ise taşların döşeme stilleri ve ürünün oluşması için kullanılan tekniktir.Sık tercih edilen modellere gelecek olursak;

  • Doğal taş mozaik : Taşların 2,5 x 2,5 yada 5×5 gibi gibi ebatlarda filelere döşenmesi ile oluşan ürünlerdir.Bu ürünlerin içerisinde farklı boyutlandırmalar ile 3D ve Kübik modeller ortaya çıkmaktadır.
  • Doğal taş panel : Taşların birbiriyle kesişim noktalarının ayarlanması sonucu ortaya çıkan üründür.Bu ürün daha iyi uygulama için ve kesişim noktası ihtiyacı olan duvarlar için tercih edilir.Şömine,kriş ve kolanlar için özel üretilen taş paneller mevcuttur.

Denizli doğal taş duvar

Dış cephe uygulamalarında filesiz doğal taşlar tercih edilmektedir.Dış duvarlarda doğal taş görünümü için traverten patlama taşlar en iyi tercihlerden birisidir.Görünümü tekrar etmemesi ve doğal
olması için boy serbest ürünleri tercih edilmektedir.Boy serbest eni sabit, uzunluğu yani boyu farklı ebatlarda olan patlatma taşlara denmektedir.Farklı boylardaki bu taşlar daha doğal bir görünüm
elde etmemizi sağlamaktadır.

Doğal taş duvar kaplama ustası

Denizli doğal taş duvar kaplama, uygulaması yaptırmak isteyenler için çözüm sunmaktayız.Sadece uygulama çözümünden ziyade uygun ürün seçimi içinde size danışmanlık etmekteyiz.Doğaş taş kaplaması yaptırmak istediğiniz mekana hangi taşın daha uyumlu olacağını ve bu taşı en uygun fiyatları teminini size sağlamaktayız.Doğal taş uzmanlık gerektiren bir alan.Hangi taşların nasıl uygulanması ve çözümlerini belirlenmesi tecrübe ile oluşan bir durumdur.Taşın uygulanması gibi teknik bilgilerin dışında mekanın ambiansını ve diğer dekoratif unsurlar ile nasıl kullanıcağını zevkleriniz doğrultusunda belirlemek tasarımcı ve yaratıcı bir uzmanlık gerektirmektedir.Denizli doğal taş duvar kaplama ile ilgili danışmanlık ve uygulama işleri için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Denizli duvar taş

Doğal taş duvar kaplama fiyatları

Fiyatlar teknik özelliklere göre ve ürünün modeline göre değişmektedir.Daha net bir fiyat için uygulama yapılacak olan alanın belirlenmesi ve kullanılacak ürünün seçilmesi gerekmektedir.Fiyat teklifi almak için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.