Denizli Anahtar Teslim Ev

Denizli bahçe yürüyüş yolu

DENİZLİ BAHÇE YÜRÜYÜŞ YOLU

Bahçe yürüyüş yolu, bahçenizde daha rahat yürümeniz için toprak zeminin üzerine farklı malzemeler kullanılarak yapılan patikalardır.Peyzaj tasarımına göre yürüyüş yolunda farklı tercihleri sizlere sunuyoruz.İsterseniz parke taşları ile yürüyüş yollarını yapmakta mümkün.Bu işin en kolay ve maliyetsiz yöntemi.Ancak farklı tasarımlar ile evinizin değerine değer katmak isteyenler için ürettiğimiz farklı modeller mevcut.

Denizli bahçe yürüyüş yolu

Neler yapabiliriz

  • Kolej ve okul gibi eğitim kurumlarının bahçe yürüyüş yolunda, yolu daha keyifli hale getirmek için oyunlardan esinlenerek farklı yürüyüş yolu tasarımları yapılabilmektedir.
  • Bahçe peyzajınıza uygun olacak şekilde yürüyüş yolu kenarlarında çiçek ve bitki örtüsü ile yolu yeşillendirme çalışması yapılmaktadır.Bahçe Peyzajı
  • Eğer peyzaj düzenlemesi yapılmış bir bahçeye sahipseniz yürüyüş yolunda bahçe çiti kullanabilirsiniz.Bahçe çiti

Denizli bahçe yürüyüş yolu

Bahçe yürüyüş yolu çeşitleri

  • Doğal taşlar kullanarak yapılan bahçe yolu:Kayrak taşı gibi düz ve yatsı yüzeye sahip olan taşların zemine döşenmesi ve derz dolgu görünümü ile ihtiyaşamlı bir yürüyüş yolu.
  • Ahşap malzemeler kullanılarak bahçe yürüyüş yolu:Bahçesinde otantik ve doğal bir görünüm isteyenlerin tercih edebileceği bir seçenek.Oldukça güzel ve doğal bir görünüm.
  • Kompozit ve ahşap deck kullanılarak bahçe yürüyüş yolu:Kompozit malzemeler ile bahçenizde ahşap görümlü yürüyüş yolu elde etmek mümkündür.Kompozit terasınız ile birleştirdiğinizde ortaya çok güzel bir görüntü çıkmaktadır.
  • Parke taşı ile yapılan bahçe yolu:Parke taşlarının döşenmesi ile yapılan bahçe yürüyüş yollarıdır.

Bahçe yürüyüş yolu fiyatı, için kullanılacak olan malzemenin ve yürüyüş yolu yapılacak olan alanın belirlenmesi gerekmektedir.Daha detaylı bir fiyat için keşif yapılmalı ve tercihler sunulmalıdır.Bahçe yürüyüş yolu fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.