Denizli Anahtar Teslim Ev

DENİZLİ MUTFAK DEKORASYONU

Mutfağınızı daha güzel bir görünüme kavuşturmak için ihtiyacınız olan ürünleri ve montajında gerekli olan desteği Denizlide en uyun fiyatlara Cekhic ekibi olarak sizlere sunmaktayız.Mutfağınız her alanında yapacağınız tadilat ve dekoratif değişiklikler için sizlere yardımcı oluyoruz.Tadilat konusunda ihtiyacınız olacak ürünlerin seçiminde sizlere danışmanlık sağlıyoruz.Sizin zevkinize ve mutfağınız durumuna göre en uygun ürünleri seçmeniz için yol gösteriyoruz.
Denizli Cam Mozaik

Tezgah ve mutfak dolabı arasında olan kısmı daha kullanışlı ve dekoratif görünmesi için farklı alternatifler mevcuttur.Son yıllarda tezgah arasında en çok kullanılan ürün cam mozaiktir. Fileli olan cam mozaik uygulamasının kolay olması ve geniş renk ile model seçeneği nedeniyle tercih edilmektedir. Mutfak dolaplarınız ile uygun renk seçimini yapmakta zorlanmayacağınız tezgah arası ürünüdür.

Denizli Mutfak Tezgah Arası Seramik

Geçmişten günümüze tezgah arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi de mutfak seramikleridir. Ülkemizde yenilikçi ve güçlü seramik markaları bulunmaktadır. Cekhic olarak en iyi seramik markalarının trend seramik modellerini sizlere tavsiye ediyoruz.Mutfak seramikleri, farklı dekorasyon tarzları için uygundur.Klasik mutfak dekorasyonu yada modern minamal mutfaklar için uygun seramikler mevcuttur.Mutfağınızda sade ve modern bir görünüm yaratmak istiyorsanız minimal görünüme sahip seramik modelleri tercih edebilirsiniz.Klasik yada etnik bir görünüm için seramik karolar veya İstanbul karo modelleri sizin için uygun olacaktır.

Denizli Mutfak Seramik Yer Döşemesi

Seramikler mutfaklarımızın sadece tezgah arasında değil, zemin ve duvarlarında da sık tercih edilen ürünlerdir.Mutfağınızda su ile temas eden yüzeyler bulunduğu için seramik kullanmak daha uygun olacaktır.Zeminde yaratmak istediğiniz tarza uygun seramik tercihinde bulunabilirsiniz.Mermer görünümlü seramik yada ahşap görünümlü seramik modelleriyle mutfağınızda etkileyici bir görünüme sahip olmak sizin elinizde.

Denizli Mutfak Laminat Parke

Mutfağınızın zemininde ahşabın sıcaklığını yaşamak isteyenler için sudan etkilenmeyen parke iyi bir tercih olacaktır. Bakımı ve temizliği kolaydır.Kısa sürede montajı yapılabilmektedir.Fayans ve seramik yüzeyinin üzerine uygulanması mümkündür.Kilit sistemli yapısı sebebiyle istendiği zaman değişiklik yapılabilir.

Denizli Mutfak Tezgah Modelleri

Mutfağınızın tezgahında granit ve mermerit mutfak tezgahı kullanabilirsiniz.Granit ve mermerit tezgahları ekonomik ve dayanıklıdır.Standartın dışına çıkmak isteyenler için Laminat,Quart veya Akrilik Tezgah tercihinde bulunabilirler.Tezgahında siyah renk kullanmak isteyenler için Granit Tezgahların, Star Galaxy veya Black Pearl modellerini tercih edebilirler.Tezgahında beyaz renk kullanmak isteyenler Quartz veya Akrilik mutfak tezgahı tercihi arasında seçim yapmaktadır.

Denizli Mutfak Duvar Kağıdı

Duvar kağıtları, mutfağınızın duvarlarında da kullanımı uygundur.Temiz görünmesini istediğimiz mutfağımızın duvarında sıcak görünüme sahip mutfak duvar kağıtları tercih edebilirsiniz.Duvar kağıdı kısa süre içerisinde uygulanabilmektedir.Kirlendiğinde ıslak bez yardımı ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Denizli Mutfak Asma Tavan

Estetik ve etkileyici bir mutfak için tavanınızda asma tavan kullabilirsiniz.Amerikan mutfak modelleri, yaşam alanınızla iç içedir.Bu tarz mutfak tercihlerinde mutfağınızın yaşam alanınızla bir bütün olması gerekir.Dekorasyonda tamamlayıcılığı sağlamak için asma tavan modelleri en iyi tercihlerden birisidir.Aydınlatma için avize yerine daha şık ve modern görünüm sağlayan led aydınlatma uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Denizli Mutfak Dolabı

Mutfağınızın belkide en dikkat edilen yeri mutfak dolaplarıdır. Mutfağınızda istediğiniz tarz ve modellere göre size özel mutfak dolabını tasarlıyor ve montajını yapıyoruz.Nemden ve ısıdan etkilenmeyen malzemeden üretilen mutfak dolabları tercihimizdir.