Denizli Anahtar Teslim Ev

Bahçe duvarı denizli

DENİZLİ BAHÇE DUVARI

Denizli bahçe duvarı, bahçe sınırının belirlenmesinde etkili rol oynamaktadır.Bahçe duvarı farklı materyaller kullanılarak yapılmaktadır.Duvarın amacına göre materyal seçimi yapılır.Bahçe duvarı yapımından önce mutlaka bir briefing çalışması yapılmalı ve ihtiyaçlar belirlenmelidir.Duvarın ne amaç için kullanılacağı belirlendikten sonra duvarın yapım zamanı ve maliyeti daha kolay belirlenmektedir.

Bu sayede ihtiyacınızdan daha fazlası kullanılmaz ve daha uygun fiyatlara isteklerinizi karşılayan bir bahçe duvarına sahip olabilirsiniz.Birincil amaçlarımızdan birisi ihtiyaçları karşılamaktır.Size maksimum faydayı en uygun fiyatlara sağlamak prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Denizli bahçe duvarı

Kullanım alanları

  • Villa ve evlerde.Bahçe çiti ile beraber kullanılarak daha güzel bir görünüm yaratırken, evinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.
  • Restaurant,bar,cafe gibi ticari mekanlarda.
  • İş yeri ve mağazalarda.Bazı işyerlerinin güvenlikten ziyade görünümü için bahçe duvarı yapılması gerekmektedir.İçerinin görünmemesi yada içeridekilerin yoldan geçenler tarafından rahatsız olmaması için bahçe duvarı yapılabilmektedir.
  • Toprak kayma riski olan yerlerde.Toprak kaymasının tehlike arz edeceği yerlerde bahçe duvarı ile tampon bir bölge oluşturulmaktadır.
  • Süs bahçelerinin hazırlanması içinde bahçe duvarı çalışması yapılmaktadır.Duvar arasında kalan kısma toprak doldurularak süs bahçesi yapılmaktadır.
  • Tehlikeli virajlara sahip olan dağ yollarında.Kaya düşme ve toprak kayması olan yerlerde.

Denizli bahçe duvarı fiyatları

Denizli bahçe duvarı, genellikle taşların üst üste harç kullanılarak dizilmesi ile uygulanmaktadır.Ancak farlı yöntemlerde mevcuttur.Genellikle toprak kayması olabilecek yerlerde vidalama ile sabitleme ve tel ile taşları istifleme yöntemide tercih edilmektedir.Bu kullanım ev ve ticari mekanlarda da tercih edilmektedir.Daha sade ve minimal bir görüntüsü olması nedeni ile hoş bir etki yaratmaktadır.Özellikle süs bahçelerinde, özel duvarlar yaratmak için tercih ettiğimiz yöntemlerden birisidir.Uygulama yapılan yerin iklim şartlarına göre duvarın bitki örtüsü ile giydirilmesi bahçenize ayrı bir hava katmaktadır.

Duvar yapınında doğal taş,tuğla,kültür taşı,kayrak taşı,traverten taş kullanılabilir.Ayrıca ahşap görünüm için kişiye özel olarak lambri ve kompozit malzemeler ile bahçe duvarı yapılmaktadır.

Bahçe duvarı fiyatları denizli

Avantajları

  • Güvenliği sağlar.
  • Uygulandığı yerin sınırlarını belirler.
  • Mekanın değerini artırır.Görünümü değiştirir.
  • Bahçe çiti ve bahçe aydınlatması ile beraber kullanılabilir.

Bahçe duvarı fiyatları, net bir fiyatın belirlenmesi için uygulanacak olan duvarın ebatlarının belirlenmesi.Duvar kullanılacak olan materyallerin belirlenmesi gerekmektedir.Bu işlemler için keşif yapılması ve brief alınması gerekmektedir.Denizli bahçe duvarı, uygulaması yaptırmak istiyorsanız daha detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.