Denizli Anahtar Teslim Ev

DENİZLİ SUDAN ETKİLENMEYEN PARKE

Sudan etkilenmeyen parke, parkelerin en büyük dezavantajlarından birisi olsan suya karşı olan dayanıksızlığını ortadan kaldırmaktadır. Laminat parkeler içerisindeki ahşap oranından dolayı suya karşı dayanıksızdır.Sudan etkilenmeyen parkeler vinil esaslıdır.Su ile temas ettiğinde şişme veya kalkma yapmaz.Bu nedenle su ile temas halinde olan mutfak ve banyo gibi odaların zeminlerinde kullanıma uygundur.Motajı için zeminin düz olması yeterlidir.Eski zeminin üzerine maliyet gerektirmeden montajı yapılabilmektedir.100lerce çeşit sudan etkilenmeyen parke modeli mevcuttur.Teknolojinin ilerlemesiyle farklı görünümlerde sudan etkilenmeyen parke modellerini tercih edebilme imkanınız vardır.

Sudan etkilenmeyen parke uygulama alanları aşağıdaki gibidir.

Okulların, laboratuvar gibi su ile temas riski bulunan odalarının zeminlerinde kullanılmaktadır.

Hastane gibi sürekli temizlenmesi gereken mekanların yüzeylerinde kullanımı uygundur.Zeminlerin hijyenik kalması gerektiğini klinik,poliklinik gibi mekanların zeminlerinde çözüm olarak kullanılmaktadır.

Bar,cafe ve restaurant gibi iş yerlerinin yüzeylerinde sık tercih edilen zemin uygulamasıdır.Su ile temasının yanı sıra sık temizlenmesi gereken ve yoğun trafiğin olduğu yüzeylerde tercih edilmektedir.

Suya dayanıklı parkelerin teknik özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • Altan ısıtma sistemleri ile uyumlu çalışabilmektedir.
  • Üzerinde oluşabilecek mobilya gibi eşyaların aşındırmasına karşı dayanıklıdır.
  • Suyu itme özelliğine sahiptir.Bu nedenle üzerinde su ile temas sağlasa bile herhangi bir şekilde bundan etkilenmemektedir.
  • Kaymayı engelleyici özelliğe sahiptir.Aşınma tabakasındaki doku sayesinde üzerinde su bulunsa bile kaymaz özelliğini yitirmemektedir.
  • Antistatik özelliğe sahiptir.
  • Ses yalıtımı sağlar.Üzerindeki haraketten dolayı sesi mümkün olduğunca absorte eder.Buda apartman hayatı yaşayanların ses sorununa yardımcı olmaktadır.
  • Temizlik malzemelerine karşı dayanıklıdır.Islak temizlik ekipmanları ile kolayca temizlenebilir.
  • Kilit sistemlidir.Diğer parkeler gibi montajı kolaydır.İstenildiği zaman sökülüp, tekrar montajı yapılabilir.

Sudan etkilenmeyen parke
Sudan etkilenmeyen parke

Banyo zeminlerinde ahşap görünümü elde etmenizin en kolay yollarından birisidir. Fayans yada seramik üzerine gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra kolayca uygulanmaktadır. Eski yüzeye zarar vermeden uygulanması ve istenildiğinde sökülebilmesi nedeniyle özellik ile kirada olanların zeminlerinde değişiklik yapabilmesi için son derece uygundur.Uygulanmasında herhangi bir yapıştırma malzemesi kullanılmamaktadır.Bu nedenle zaman içerisinde zeminden kalkması yada kayması gibi bir durum söz konusu değildir. Vilada ve temizlik ekipmanları ile kolay temizlenmektedir.Kaydırmaz yüzeyi sayesinde banyolardaki kayma sorununa çözüm getirmektedir. Kaydırmazlığı daha da artırmak için derzli modeller tercih edinilebilir.
Denizli banyo sudan etkilenmeyen parke

Geniş renk ve model seçeneği sayesinde banyo zeminlerine farklılık getirmektedir.Modern ve minimal tarza sahip olanlar sudan etkilenmeyen parkeleri banyolarında tercih etmekten çekinmemektedirler.Seramiklere göre daha fazla ahşap renk seçeneği sunmaktadır.Ahşap görünüm soğuk görüntüye sahip olan banyoları sıcak ve samimi bir görünüme kavuşturmaktadır.Ahşabın sıcaklığını banyosunda yaşamak isteyenler için suya dayanıklı parkeler en iyi tercihlerden birsidir.Jakuzi gibi özel ürünler ile beraber kullanımı oldukça güzel bir görünüm kazandırmaktadır.
mutfak sudan etkilenmeyen parke

Parkelerin en çok kullandığı zeminlerden birisi oturma odasıdır.Diğer parke ürünleri gibi suya dayanıklı parkelerde bu odaların zeminlerinde sık tercih edilmektedir.Ses yalıtımı özelliği ve kolay temizlenmesi tercih edilme sebeplerinden birisidir.Özellik ile apartmanda yaşayanların daha önceki zeminden memnun olmaması gibi durumlarda kolayca montajı yapılabilmekte ve istenildiğinde sökülerek taşındıkları evin zemininde kullanabilmektedirler.
salon sudan etkilenmeyen parke

Denizlide zemininde suya karşı dayanıklı parke isteyenler için ürün ve uygulama hizmeti vermekteyiz.Bize iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.Ücretsiz keşif hizmeti sağlamaktayız.Keşif ve ürün seçimi yapıldıktan sonra en kısa sürede uygulamayı tamamlamakta ve yeni zemininiz ile bambaşka bir görünüme kavuşan evinizi size teslim etmekteyiz.