Denizli Anahtar Teslim Ev

Denizli cam balkon

DENİZLİ CAM BALKON

Cam balkon, yaz ve kış aylarında balkonda keyifli zaman geçirmek isteyenlerin tercihidir.Balkonunuzu evinizin bir yaşam alanı haline getirmenize imkan sağlar.Cam balkon sayesinde balkonunuza ısınmak için şömine, serinlemek içinde klima kullanabilirsiniz.Cam balkon, balkonu dış hava koşullarından koruduğu için keyifli anlar yaşamanızı sağlar. Şöminenizde isterseniz mangal yapabilir, aileniz ile beraber mangal keyfini balkonunuzda yaşayabilirsiniz.Kış aylarında hava koşullarına aldırmadan, kışın tadınız kahvenizi yudumlayarak geçirebilirsiniz.Yaz akşamlarını daha keyifli geçirmenizi sağlayan cam balkon, hayatınızda vazgeçemeyeceğiniz zamanları size kazandırır.Kitabınızı okurken, çoçuklarınız ile oynarken yada en sevdiğiniz takımın maçını izlerken size ayrıcalık sağlar.

Cam balkon evin değerine değer katar.Sizi tanıyanları imrendirecek keyif dolu zamanları yaşamanızı sağlar.Balkonuzu daha etkin kullanmanızı ve evinizi daha çok sevmenizi size sunar.Organik tarımı seviyor ve kendi sebzelerinizi yemek istiyorsanız bu isteğinizi balkonunuzda yapmanıza imkan verir.Balkon ve terasınızda daha keyif hale getirmeniz cam balkon sayesinde mümkündür.İstediğiniz zaman güneş ışıklarını yaşayabilir.Sizi rahatsız edeceği durumlarda engelleyebilirsiniz.

Denizli cam balkon

Balkon ve temaslarınızı daha keyifli bir hale getirmek mümkün.Cam balkon uygulaması ile hem dışarıdan gelen güneş ışıklarını engelleyebilir hemde rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz.Balkonunuzu evinizin bir odası gibi kullanabilirsiniz.Güzel bir manzaraya sahip olan evinizin, manzarasından ödün vermeden keyifli tadını çıkarmanızı sağlar.Bu nedenle yazlık villaların teras ve balkonlarında cam balkon uygulamasını sıkça görmekteyiz.

Cam balkon uygulama alanları

Apartman balkonlarında kullanıldığı gibi teras katlarında ve müstakil evlerin zemin teraslarında kullanılabilir.Ayrıca otel ve restaurant gibi ticari mekanlarda sıkça kullanılmaktadır.İşletmeler manzarası olan cepheleri bu şekilde değerlendirmektedir.
Denizli cam balkon
Cam balkon modelleri

Katlanır cam balkon ve sürgülü cam balkon olmak üzere 2 model mevcuttur.

Katlanır cam balkon:Rulmanların üzerinde yer alan tekerleklerin kazandırdığı özellik sayesinde kanatların karkas kasanın içerisinde hareket yeteneğinin sağlanması ile oluşan modeldir.

Sürgülü cam balkon:Klasik olarak kanatların karkas yapının içerisinde ileri ve geri sürülmesi ile oluşan modeldir.En çok tercih edilen cam balkon modelidir.Alan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.Kanatların içeri girmesi ile sadece bir kanatlık yer kaplamaktadır.

Denizli cam balkon modelleri

Cam balkon fiyatları

Uygulanacak alanın genişlik ve uzunluğuna göre değişmektedir.Renk ve model tercihleri arasında fiyat farklıkları mevcuttur.Bu nedenle cam balkon uygulaması yaptırdığınız keşif ve tercihlerin belirlenmesi gerekmektedir.Daha net bir fiyat için ne kadarlık bir alana uygulama yaptırtacağınızı ve model tercihini belirlemeniz gerekmektedir.Detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.